Kurz malování prsty

Kurz malování prsty

Kurz malování prsty – Průvodce pro začátečníky při tvorbě uměleckých děl bez štětců

Štětce stranou! Autorka Iris Scott přichází se svými převratnými kurzy malování prsty, které jsou skvělé pro všechny, zvláště pro začátečníky. Malování prsty je klasická forma meditace a terapie „hrou“, ideální pro všechny fanoušky relaxačních omalovánek pro dospělé a jiných druhů relaxace pomocí tvoření. Srozumitelné návody vám pomohou najít odhodlání vytvořit svůj první projekt malovaný prsty a tento druh tvoření si zamilovat.

Iris nám ukazuje, jak pomocí své jednoduché techniky, kdy barvy samy utváří malbu, vytvořit bez pomoci štětců impresionistický obraz, který oplývá životem. Díky kompletním návodům krok za krokem zahrnujícím podrobné instrukce a detailní fotografie si budete připadat, jako byste se účastnili jednoho z populárních Irisiných kurzů. Kurz malování prsty obsahuje překrásné malby jako Kapři Koi, Mokrá silnice, Červené květiny a Slečna mezi listy, na kterých se naučíte vytvořit bezchybné umělecké dílo za jeden den, abyste si jej pak mohli pověsit na zeď nebo někomu věnovat jako originální dárek.

 

Recenze

Kniha Vás na 160 stránkách naučí, jak namalovat prsty 5 impresionistických obrazů vyobrazených níže. Publikace je velmi podrobným návodem na reprodukci těchto děl. Na začátku každé kapitoly (obrazu) je uvedený formát plátna, další pomůcky a přesný odstín olejových barev potřebných pro malbu daného díla.

Čím mě kniha překvapila, je neuvěřitelná podrobnost jak postupovat. Autorka skutečně popisuje tah za tahem, každý krok je doplněn o fotografii. Pokud se Vám některý z obrazů líbí a chtěli byste si ho sami vytvořit, je kniha ta pravá. Trochu mi tam chybí jak namalovat konkrétní motivy, pokud někdo nechce napodobovat dané obrazy a chce si vytvořit vlastní námět. Ovšem díky množství fotografií lze vyzkoumat, jaké tahy budou pro vaše motivy nejlepší a pak už jen experimentovat.

Žádné výsledky hodnocení

Ohodnoť příspěvek

Sdílet příspěvek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *