Šikland (-10%)

Největší zábavný park v Česku

-10%

slevový kód: "ZANETA10"

Sleva platí na:
– ubytování
– letní dětské tábory
– školní výlety
– dárkové poukazy
– vstupenky na mimořádné akce

šikland logo

Šikland je KOMPLEX TŘÍ ZABAVNÝCH AREÁLŮ –  Šiklův mlýn  známý jako westernové městečko, Motosport military offroad areál a strašidelný zámek Draxmoor.

V areálu mohou zájemci nalézt i aquapark, zoopark, letiště, rybářskou zónu, sportovní hřiště, a hlavně mnoho atrakcí pro děti i dospělé. Své si zde najdou jak jednodenní hosté, tak ti, kteří mají zájem o delší pobyt včetně ubytování.

Obsah článku

Western City

Westernové městečko Šiklův mlýn je hlavní částí zábavního parku, které se nachází v údolí řeky Bobrůvky. V přírodním amfiteátru a na náměstí westernového městečka se konají denně divadelní představení, westernová show, taneční vystoupení, přehlídky a spoustu dalších akcí, ze kterých dýchá nálada divokého západu. V úterý, čtvrtky a soboty probíhá navíc noční ohňová show. Městečko se skládá ze saloonu, kovárny, herny, úřadu šerifa či například nádraží z Ameriky konce minulého století.

Draxmoor

Strašidelný zámek Draxmoor byla dříve historická sýpka ze 17. století, která patřila ke šlechtické tvrzi založené pány z Pernštejna. Návštěvníky čekají tři patra se strašidelně-fantastickou expozicí a zámecké nádvoří. Mohou se bát oživlého hřbitova, pekla s čertem, perníkové chaloupky a dalších pohádkových postav. Ti, kteří se ničeho nezaleknou, mohou vyzkoušet také strašidelné noční prohlídky. Do přírodního amfiteátru je umožněn přístup také pro vozíčkáře, kteří si bez omezení užijí veškerý program.

V rámci areálu Šiklova mlýna je vám k dispozici široká škála možností ubytování, od stanového kempu až po ubytování v moderním ★★★★ Hotelovém resortu Šikland. Konkrétně je zde 6 různých možností ubytování.

-10% na UBYTOVÁNÍ

slevový kód: "ZANETA10"

Hotel

První a zároveň nejluxusnější je hotelový resort Šikland****, tedy moderní hotelový komplex s dvěma samostatnými budovami: Colorado Grand a Arizona. Resort disponuje moderně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením.

Srub

Dále nabízíme možnost ubytování ve srubovém apartmánu. Jedná se o příjemné ubytování až pro 5 osob s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Terasa s posezením přijde vhod při večerním grilování. Skvělé pro rodiny. Parkování přímo u srubu.

Mobilhome

Mobilní domy s vlastním sociálním zařízením a kompletní kuchyňkou včetně prostoru k posezení. Ve dvou ložnicích se vyspí až 5 osob a venkovní vyhrazený prostor poslouží pro relax a grilování.

Chatky

Každá chatka má svoji terasu i místo k zaparkování auta v těsné blízkosti. Sociální zařízení je společné.

Vlastní stan

šikland vlastní stan

Moderní kemp je v blízkosti zázemí s toaletami, sprchami, občerstvením s prodejem základních potravin a drogerie.

Vlastní karavan

Pro karavany jsou připraveny kaskády se základním kempovým vybavením pro bezstarostnou dovolenou.

Atrakce a program

Atrakcí je v areálu celá řada. Vybrat si můžete z westernových, jako jsou například střelba z luku, hod tomahawkem, jízda na elektrickém býku, jízda na koni, rýžování zlata, a dalších. Spoustu zábavy ale zažijete i v přírodním aquaparku, zooparku či na trampolínách a skákacích hradech. Nechybí ani malování na obličej, které ocení nejen ti nejmenší. Po celou dobu pobytu se můžete volně pohybovat po celém westernovém městečku a užívat si zdejší atmosféru a nabitý program. Atrakce se tu platí takzvanými Šikláky, které si nakoupíte přímo na místě.

Program probíhá každý den kromě pondělí a začíná vždy v 10:00. Těšte se na akční divadla a westernovou show v přírodním amfiteátru, animační programy, soutěže a pohádkové maskoty. V úterý, čtvrtek a sobotu budete mít šanci zhlédnout jedinečnou Noční ohňovou show s řadou pyrotechnických a ohňových efektů. Během letní sezóny se kromě denního programu pořádají také mimořádné víkendové akce jako například Velký den koní, Americký víkend, Den hraček, Létohrátky se zvířátky, Velká ohňová show či Rodinný den. V tyto dny je na Šiklově mlýně zábavy ještě více než kdykoliv jindy.

Šikland

Škland je letos 31 let vyhledávaným cílem pro školní výlety. Nabízí jak jednodenní, tak i několikadenní výlety.

Naším cílem je nabídnout školám pohodový a bezpečný výlet, kde se Vám děti nerozběhnou po neznámém městě plném lákavých obchodů a dopravy. Děti stráví pěkný den v přírodě a seznámí se s životem a prací kovbojů i indiánů. Vyzkouší si některé praktické dovednosti a pobaví se zábavným divadelním příběhem.

Výhodou výletu je samostatný přírodní areál, kde část programu absolvujte společně, ale máte i možnost dát dětem rozchod, a i tak je stále máte v dosahu.,

-10% na ŠKOLNÍ VÝLETY

slevový kód: "ZANETA10" (kód uveďte do poznámky)
Šikland

Letní tábory nabité programem a zábavou v jedinečném prostředí.

Kromě táborového programu děti zhlédnou všechna představení ve westernovém městečku včetně sobotního speciálního programu. Užijí si zábavu na atrakcích a podniknou výlet do strašidelného zámku Draxmoor v Dolní Rožínce, a to samozřejmě za doprovodu svých vedoucích.

Tábory jsou rozděleny podle konkrétních témat.  Témata jsou neustále aktualizována, aby náplň táborů byla pro děti co nejzajímavější. Děti tak mohou vybírat například z hereckých, jezdeckých, dobrodružných, výtvarných, tanečních a mnoha dalších táborů.

-10% na DĚTSKÉ TÁBORY

slevový kód: "ZANETA10"
Šikland firemní akce

Zažijte nezapomenutelnou firemní akci na klíč plnou zábavy a zážitků a pohody.

Výhodou areálu je kompletní nabídka služeb včetně ubytování, výborného cateringu a konferenčního zázemí na jednom místě a také jeho poloha uprostřed České republiky. Díky těmto benefitům, můžeme nabídnout široké spektrum akcí, od konferencí, školení, oslav až po teambuildingové akce, prezentační akce, srazy atd. Se stejným důrazem na kvalitu a pohodlí, připravíme akci pro 30, 200 osob i 20 tisíc osob.

Firemní akce bude realizovaná dle preferencí a požadavků Vaší firmy, ale také Vám rádi poradíme, máme za sebou již více jak čtyři tisíce uspořádaných akcí a o tyto zkušenosti se rádi podělíme. Vy se můžete spolehnout na náš profesionální tým a užít si akci bez starostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *